مدرسه رم

درباره من

رضا شعبانی هستم متولد سال 1371 فارغ التحصیل سازه های هیدرولیکی در مقطع کارشناسی ارشد و به مدت 7 سال در زمینه گرافیک کامپیوتر (Computer Graphic) فعالیت دارم و مدت یک سال هست که در مدرسه رم مشغول به کار هستم.

وب سایت:
تلگرام:
تلفن :

سوابق و تجربیات کاری

تولید کننده و توسعه دهنده بازی شاهین سیاه تحت پلتفرم اندروید

بازی شاهین سیاه در سبک بازی های تیر اندازی سوم شخص تولید شد که در این پروژه مدلینگ، ساخت تکسچر، گیم دیزاین، UI-UX، و جلوه های ویژه به عهده من بوده و در این پروسه از نرم افزار مایا (Autodesk Maya) جهت مدلینگ، نرم افزار ساب استنس (Substance) جهت ساخت تکستچر، نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) جهت UI و نرم افزار یونیتی (Unity 3D) جهت ساخت جلوه های ویژه استفاده شده است.

تولید کننده و توسعه دهنده بازی تدمور تحت پلتفرم اندروید و دسکتاپ

بازی تدمور در سبک استراتژیک تولید شد که در اولین همایش فضای مجازی در تهران عنوان سوم را کسب کرد. در این پروژه مدلینگ، ساخت تکستچر، طراحی محیط و UX به عهده من بوده و در این پروسه از نرم افزار مایا (Autodesk Maya) جهت مدلینگ، نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) جهت ساخت تکسچر و نرم افزار یونیتی (Unity 3D) جهت طراحی محیط استفاده شده است.

به عنوان فیریلنس پروژه هایی انجام دادم مانند طراحی و ساخت آبجکت های سه بعدی جهت پیرینت سه بعدی با استفاده از نرم افزار زیبراش (ZBrush) و رندرینگ فضای داخلی و خارجی با استفاده از نرم افزار مایا (Autodesk Maya) و انجین رندر VRay.

تخصص ها :

در این چند سال که در زمینه گرافیک کامپیوتر (Computer Graphic) فعالیت داشته ام به نرم افزار های متعددی مانند اتوکد، مایا، زیبراش، ساب استنس، فتوشاپ، یونیتی و موتور رندر VRay مسلط هستم.

علاقه مندی ها :

علاقه زیادی به ورزش والیبال دارم و به صورت حرفه ای اون را دنبال می کنم همچنین به فوتبال علاقه مند هستم اما بیشتر در نقش بیننده و یک لیورپولیه (YNWA) دو آتیشه هستم. از بچگی گیمر بودم و هنوزم هستم و در زمینه تخصص هایی که دارم به ساخت بازی، جلوه های ویژه و رندرینگ واقع گرایانه علاقه زیادی دارم و در کنار همه اینها دنیای اختر فیزیک، فیزیک کوانتوم، نسبیت و اطلاعات علمی مربوط به فضا زمان را هم دنبال می کنم