مدرسه رم

درباره من

مصطفی ترابزاده هستم متولد سال 1371 فارغ التحصیل الکتروتکنیک در مقطع کاردانی و به مدت 7 سال در زمینه گرافیک کامپیوتر (Computer Graphic) فعالیت دارم و مدت یک سال هست که در مدرسه رم مشغول به کار هستم.

وب سایت:
ایمیل:
تلگرام:
Phone:

سوابق و تجربیات کاری

همکاری در تولید و توسعه بازی شاهین سیاه تحت پلتفرم اندروید

بازی شاهین سیاه در سبک بازی های تیر اندازی سوم شخص تولید شد که در این پروژه مدلینگ، ساخت تکسچر و گیم دیزاین به عهده من بوده و در این پروسه از نرم افزار مایا (Autodesk Maya) جهت مدلینگ، نرم افزار ساب استنس (Substance) جهت ساخت تکستچر استفاده شده است.

همکاری در تولید و توسعه بازی تدمور تحت پلتفرم اندروید و دسکتاپ

بازی تدمور در سبک استراتژیک تولید شد که در اولین همایش فضای مجازی در تهران عنوان سوم را کسب کرد. در این پروژه مدلینگ، ساخت تکستچر، طراحی محیط  به عهده من بوده و در این پروسه از نرم افزار مایا (Autodesk Maya) جهت مدلینگ، نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) جهت ساخت تکسچر استفاده شده است.

تخصص ها :

در این چند سال که در زمینه گرافیک کامپیوتر (Computer Graphic) فعالیت داشته ام به نرم افزار های متعددی مانند مایا، زیبراش، ساب استنس، فتوشاپ و موتور رندر VRay مسلط هستم. همچنین به صورت تخصصی به طراحی محیط Environment Design جهت بازی های رایانه ای و انیمیشن علاقه دارم و در این راستا با نرم افزار های World Machine، Speed Tree، VUE, World Creator کار کرده ام و در کنار این تخصص ها با پلاگین های ساخت جمعیت مانند Golaem Crowd آشنایی کامل دارم.

علاقه مندی ها :

علاقه زیادی به ورزش والیبال دارم و به صورت حرفه ای اون را دنبال می کنم همچنین به فوتبال علاقه مند هستم و از بچگی گیمر بودم و هنوزم هستم و در زمینه تخصص هایی که دارم به ساخت بازی، جلوه های ویژه و رندرینگ واقع گرایانه علاقه زیادی دارم. همیشه یکی از علاقه مندی هام داشتن کلبه ای چوبی در تیپه های سر سبز شمال شرقی اروپا در کنار مزرعه ای پر از اسب.