درباره من

حسین مروت هستم متولد سال 1366 فارغ التحصیل مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید در مقطع کارشناسی و به مدت 5 سال در زمینه گرافیک کامپیوتر (Computer Graphic) فعالیت دارم و مدت یک سال هست که در مدرسه رم مشغول به کار هستم.

وب سایت:
ایمیل:
تلگرام:
Phone:

سوابق و تجربیات کاری

انیماتور و ریگر در پروژه سریالی قصه های قرآنی :

انیمیشن قصه های قرآنی در سبک دوبعدی کات اوت تولید شد که در این پروژه ریگ ستاپ و انیمیت کاراکتر ها بر عهده من بوده در این پروژه از نرم افزار افتر افکتس (َ Adobe After Effects ) جهت انجام پروژه استفاده شده است.

انیماتور و ریگر در پروژه واقعیت مجازی پاسارگاد :

پروژه واقعیت مجازی پاسارگاد در سبک سه بعدی تولید شده است که در این پروژه ریگ ستاپ و انیمیت کاراکتر ها بر عهده من بوده و از نرم افزار اتودسک مایا (Autodesk Maya  ) برای انجام انیمیت ها استفاده شده است و پلاگین ادونس اسکلتون (Advanced skeleton) برای ریگ کاراکتر ها و ریگ صورت کاراکترها با تکنیک Joint base Facial rigging انجام شده است

انیماتور و ریگر در پروژه اپلیکیشن ورزشی :

پروژه اپلیکیشن ورزشی در سبک سه بعدی تولید شده است که در این پروژه ریگ ستاپ و انیمیت کاراکتر ها بر عهده من بوده و از نرم افزار اتودسک مایا (Autodesk Maya  ) برای انجام انیمیت ها استفاده شده است و پلاگین ادونس اسکلتون (Advanced skeleton) برای ریگ کاراکتر ها و ریگ صورت کاراکترها با تکنیک Joint base Facial rigging انجام شده است

فعالیت به عنوان انیماتور و ریگر بصورت فری لنسر :

در پروژه ها بصورت فری لنسر و دور کاری غالبا از نرم افزار اتودسک مایا (Autodesk Maya) برای انجام انیمیت کاراکتر ها و پلاگین ادونس اسکلتون (Advanced Skeleton) برای ریگ کاراکترها استفاده شده است و از تکنیک های مختلف ریگ صورت (Facial Rigging) مانند (Joint base Facial rigging) و (Blend Shape base Facial rigging) استفاده کرده ام.

تخصص ها :

در این چند سال که در زمینه گرافیک کامپیوتر فعالیت داشته ام به نرم افزار های متعددی مانند اتوکد، مایا، زیبراش، پریمیر، فتوشاپ، موهو ، افترافکتس  مسلط هستم.

علاقه مندی ها:

علاقه زیادی به ورزش جذاب بوکس دارم بنظرم علاوه بر قوای جسمانی نیاز به ذهنی باز دارد.ایده پردازی از طریق نوشتن و تخلیه افکار از این طریق بوسیله مداد جز برنامه های روزانه من هست.با کتاب خواندن اصلا ارتباط برقرار نمیکنم در عوض گوش دادن به کتاب های صوتی فوق العاده لذت بخش هستند برای من . سه ابزار جذابی که از کار کردن با انها واقعا لذت می برم مداد ، مداد تراش رومیزی و پوست گیر میو هستند.