مدرسه رم

درباره من

الناز رستم نژاد هستم، متولد 1370 در شیراز، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد تصویرسازی – ایلاستریشن، از دانشگاه هنر تهران هستم و دوره کارشناسی گرافیک رو در دانشگاه شیراز گذروندم، و از هنرستان هنر و اندیشه شیراز دیپلم گرافیکم رو گرفتم.

وب سایت:
ایمیل:
تلگرام:
Phone:

سوابق و تجربیات کاری

به مدت سه سال در مجموعه پردیس معماری تهران گرافیست و ادیتور بودم. مجموعا 9 سال هست که به صورت فریلنسری و همزمان با تحصیل، پروژه های گرافیکی، انیمیشن و تصویرسازی رو انجام میدم. اولین کار انیمیشنی که شروع کردم با همکاری آقای سروش خادمی بود برای یک انیمیشن دوبعدی، که من طراحی لوکیشن و آبجکت های صحنه ها رو به عهده داشتم. در زمینه ی تصویرسازی، غیر از پروژه های طراحی شخصی متعددی که انجام داده شده، می تونم به تصویرسازی کتاب کودک “شکلات” اشاره کنم که اون رو تماما به صورت دیجیتال پینت انجام دادم.

در زمینه ی گرافیک، چه به صورت دوبعدی و چه سه بعدی، صرفا به عنوان کردن زمینه هاش بسنده می کنم، که شامل: طراحی لوگو در زمینه های مختلف، طراحی بروشور و کاتالوگ، طراحی منو و ست های چند کافه و رستوران، طراحی بسته بندی قهوه و دمنوش، طراحی لیبل بسته بندی محصولات، طراحی کارت ویزیت، طراحی موشن و … هست.

در حال حاضر یک سالی میشه که عضوی از مجموعه رم، که یک تیم حرفه ای هست شدم.

تخصص ها :

به عنوان یک هنرمند CG، و در زمینه ی سه بعدی، غالبا با نرم افزار مایا، زیبراش و موتور رندر VRay کار می کنم. در زمینه ی دوبعدی و دیجیتال پینت، بر نرم افزار های فتوشاپ، ایلاستریتور و آرت ریج مسلط هستم، و در حوزه ی تدوین و موشن، با نرم افزار افتر افکت کار می کنم.

علاقه مندی ها :

بیشترین چیزی که بهش علاقه دارم در درجه ی اول یاد گرفتن هست، که غالبا با مطالعه کتاب در ژانرهای مختلف، و همچنین مطالعه بصری انجام میگیره. بعد از اون به انجام هنرهای دستی و مدرن در زمینه های مختلف علاقه مندم و تا الان درصد زیادیشون رو حداقل یک بار امتحان کردم، و در کل از گیم، ورزش، سفر، پازل و وقت گذروندن با گربه ها لذت می برم.